O projekcie

Epay polska jest dywizją założonej w 1994 roku międzynarodowej korporacji notowanej na giełdzie Nasdaq w Nowym Jorku – Euronet Worldwide. Podstawową działalność Euronet stanowi bezpieczne przetwarzanie elektronicznych transakcji finansowych dla banków, handlu i operatorów telefonii komórkowej. Euronet jest właścicielem największej sieci bankomatów w Europie oraz sieci terminali POS.

Podstawowymi elementami odróżniającymi epay od konkurencji jest nastawienie na innowacje-tworzenie nowych produktów, które odpowiadają na szybko zmieniające się potrzeby i nawyki klientów. Epay jest prekursorem nowoczesnej sprzedaży kart prezentowych w koncepcji Gift Card Mall (sprzedaż wielu kart prezentowych w jednym miejscu). Jako pierwsi w Polsce na terminalu POS epay uruchomił takie usługi jak kupony doładowujące konta użytkowników gier na platformach Sony Playstation, Nintendo, Zynga lub konto Audioteka oraz Pay Safe Card i Ukash.

Dywizja epay współpracuje ze wszystkimi operatorami GSM: T-Mobile, Plus, Orange, Play, Lyca Mobile, Virgin Mobile, Lebara oraz z wieloma dostawcami rozwiązań płatniczych: Bankiem Pekao S.A., Bankiem Raiffeisen Polska, oraz Acquaierami: Elavon, Paysquare i Hilltech (Six Payment Services)

Zadaniem naszym przedstawicieli handlowych jest pozyskiwanie klientów (punktów detalicznych i sieciowych) na usługi sprzedawane za pośrednictwem terminali POS (doładowania, płatność kartą, płatność rachunków) oraz opieka nad obecnymi klientami epay. Nasi Regionalni Reprezentanci Handlowi podpisują umowy z Klientami, serwisują urządzenia oraz szkolą detalistów z zakresu sprzedawanych usług. Do zadań Przedstawicieli Handlowych należą także działania związane z wizualizacją produktu w Punkcie Sprzedaży Detalicznej – merchandising.

Referencje

Oferta

Zapraszamy na stronę epaypolska.pl

 

 

Kontakt

Infolinia tel: +48 800 889 829
e-mail: info@mediasystem.pl

 

Napisz do nas