Kariera w Siłach Sprzedaży

Do naszych projektów sprzedażowych oraz merchandisingowych poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w pracy Przedstawiciela/Reprezentanta Handlowego czy też Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Cenimy sobie doświadczenie w obszarze sprzedaży, ale w przypadku pracy w charakterze Przedstawiciela Handlowego, nie jest to dla nas konieczny warunek.

Odpowiednia motywacja, chęć do pracy oraz predyspozycje do pełnienia tej roli pozwolą, przy pomocy naszych szkoleń, z sukcesami realizować założone cele sprzedażowe, czy też merchandisingowe.

Aplikuj

Osoby zainteresowane pracą w Media System prosimy o przesyłanie aplikacji przy pomocy poniższego formularza aplikacyjnego. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego oraz załączenia cv. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Imię: *

Nazwisko: *

Data urodzenia: *

Numer telefonu: *

E-mail: *

Miasto: *

Województwo: *

Wykształcenie: *

Wiadomość:

Załącz cv:

* - Pole wymagane

Klauzula o danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie.Administratorem podanych i przesłanych z wykorzystaniem formularza informacji będzie Media System Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 Bydgoszcz; e-mail praca@mediasystem.pl) Dane osobowe podane w formularzu aplikacyjnym oraz w przesłanych dokumentach (CV i list motywacyjny) będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji bieżącej rekrutacji (po ustaniu celu, dane osobowe zostaną usunięte). Podstawa prawna przetwarzania danych to art. 6 ust. 1 lit. a RODO (uzyskana zgoda) oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO (art. 22 Kodeksu Pracy). Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym poza przypadkami wskazanymi w przepisach prawa. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych i uzyskania informacji w zakresie ich przetwarzania, sprostowania danych oraz żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w przedmiocie ochrony danych osobowych – w Polsce do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na www.mediasystem.pl w zakładce Polityki prywatności lub kontaktując się z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych iod@mediasystem.pl"