Kariera w Siłach Sprzedaży

Do naszych projektów sprzedażowych oraz merchandisingowych poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w pracy Przedstawiciela/Reprezentanta Handlowego czy też Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Cenimy sobie doświadczenie w obszarze sprzedaży, ale w przypadku pracy w charakterze Przedstawiciela Handlowego, nie jest to dla nas konieczny warunek.

Odpowiednia motywacja, chęć do pracy oraz predyspozycje do pełnienia tej roli pozwolą, przy pomocy naszych szkoleń, z sukcesami realizować założone cele sprzedażowe, czy też merchandisingowe.

Aplikuj

Osoby zainteresowane pracą w Media System prosimy o przesyłanie aplikacji przy pomocy poniższego formularza aplikacyjnego. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego oraz załączenia cv. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Imię: *

Nazwisko: *

Data urodzenia: *

Numer telefonu: *

E-mail: *

Miasto: *

Województwo: *

Wykształcenie: *

Wiadomość:

Załącz cv:

* - Pole wymagane

Klauzula o danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"