Praca w Media System

Chcesz dołączyć do zespołu Media System? Sprawdź na jakie stanowisko prowadzimy obecnie rekrutację.

W Media System cenimy sobie motywację, chęć do pracy i upór w dążeniu do celu. Wiemy, że doświadczenie zdobywa się z czasem, dlatego do naszego call center przyjmujemy osoby zarówno z doświadczeniem w telefonicznej obsłudze Klienta czy telesprzedaży, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową i chcą uczyć się od najlepszych. Dla nas przede wszystkim liczy się pozytywne nastawienie i otwartość do zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym, system wewnętrznych szkoleń, liczne firmowe konkursy, przyjazną atmosferę w pracy i świetną zabawę poza nią. Dołącz do naszego zespołu, na pewno Ci się spodoba!

Do naszych projektów sprzedażowych oraz merchandisingowych poszukujemy osoby zainteresowane rozwojem w pracy Przedstawiciela/Reprezentanta Handlowego. Cenimy sobie doświadczenie w obszarze sprzedaży, ale nie jest to dla nas konieczny warunek. Odpowiednia motywacja, chęć do pracy oraz predyspozycje do pełnienia obowiązków Przedstawiciela Handlowego pozwolą, przy pomocy naszych szkoleń, z sukcesami realizować założone cele sprzedażowe, czy też merchandisingowe.

Zapewniamy pracę w ambitnym , zgranym i zmotywowanym zespole, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.