Pracuj z nami w Media System

Witamy Cię w #MediaCity!

Tworzymy zgrany zespół składających się z wielu indywidualności! Cenimy sobie ludzi, którzy są sobą! Praca w gronie przyjaciół daje najlepsze efekty!

 

PoznajMY się! Zobacz jak się u nas pracuje!

W Media System cenimy sobie motywację, chęć do pracy i upór w dążeniu do celu. Wiemy, że doświadczenie zdobywa się z czasem, dlatego do naszego call center przyjmujemy osoby zarówno z doświadczeniem w telefonicznej obsłudze Klienta czy telesprzedaży, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową i chcą uczyć się od najlepszych. Dla nas przede wszystkim liczy się pozytywne nastawienie i otwartość do zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy liczne benefity, dzięki czemu praca staje się przyjemniejsza!  Dołącz do naszego zespołu, na pewno Ci się spodoba!

Do naszych projektów sprzedażowych oraz merchandisingowych poszukujemy osoby zainteresowane rozwojem w pracy Przedstawiciela/Reprezentanta Handlowego. Cenimy sobie doświadczenie w obszarze sprzedaży, ale nie jest to dla nas konieczny warunek. Odpowiednia motywacja, chęć do pracy oraz predyspozycje do pełnienia obowiązków Przedstawiciela Handlowego pozwolą, aby przy pomocy naszych szkoleń, z sukcesami realizować założone cele sprzedażowe, czy też merchandisingowe.

Zapewniamy pracę w ambitnym , zgranym i zmotywowanym zespole, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

 

Weronika Biskupska

Dyrektor ds. HR

 

Malwina Kruś

Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji

 

Marta Baumgart

Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji

Skontaktuj się z nami!

 

e-mail: praca@mediasystem.pl

 

tel. 600 354 407