Misja firmy

Misją firmy Media System jest dostarczanie najwyższej jakości usług outsourcingowych Klientom reprezentującym różne branże. Naszym zadaniem jest rozwój biznesu Klienta w oparciu o elastyczną współpracę, wzajemne zaufanie oraz doskonałą wymianę informacji. Wiemy, że kreatywność i rzetelność jest kluczem do wspólnego sukcesu.

Rafał Rasmus
Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający
Media System Sp. z o.o.

Kim jesteśmy?

W Media System od kilku lat z powodzeniem wspieramy naszych Klientów w pomnażaniu zysków i zwiększaniu efektywności prowadzonych działań. Świadczymy usługi Business Process Outsourcing skupiając się wokół Outsourcingu Call Center oraz Outsourcingu Sił Sprzedaży. Pracujemy dla liderów w swoich branżach opierając swoje działanie o duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych oraz call center zarówno w kontaktach B2B jak i B2C.

Wiele przedsiębiorstw zastanawia się w jaki sposób zoptymalizować koszty usługi telemarketingowej nie tracąc przy tym kontaktu z rynkiem? Jak odnaleźć nowy kanał dotarcia do klienta oraz zwiększyć sprzedaż? Jak zadbać o obsługę klienta na najwyższym możliwym poziomie? Jak zoptymalizować koszty działu sprzedaży? My znamy rozwiązanie!

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz gotowi zrealizować nawet najbardziej niestandardowe projekty.

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy!